AKCE TÝDNE !!! DOPRAVA OD 59 Kč, AKCE TÝDNE !!! DOPRAVA OD 59 Kč, AKCE TÝDNE !!! DOPRAVA OD 59 Kč, AKCE TÝDNE !!! DOPRAVA OD 59 Kč, AKCE TÝDNE !!! DOPRAVA OD 59 Kč, AKCE TÝDNE !!! DOPRAVA OD 59 Kč

Vše o nákupu

 shutterstock_124578154_2

Je zboží kvalitní?
Trička k narozeninám tiskneme na textil vyšší gramáže předních evropských výrobců textilu. Použití nejmodernější tiskové technologie zajišťuje vysokou trvanlivost potisku. Potisk je měkký a příjemný na dotek, nevytváří na tričku tvrdou vrstvu, neloupe se. Před prvním nošením doporučujeme textil vyprat. Nejedná se o levné zažehlovací fólie, ale kvalitní potisk. V důsledku předtiskové přípravy může vyjímečně na potištěné straně vznikat tvrdší vrstva, která však po vyprání zmizí.


Jak trička prát?
Naše narozeninová trička doporučujeme prát na ruby, nepoužívat aviváže a nekvalitní agresivní prací prostředky a prát na 40. Žehlit vždy naruby.


Kdy zboží dostanu?
Objednávky vyřizujeme velmi rychle, trička vám doručíme do 3-5 pracovních dnů, abyste nepřišli o dárek k narozeninám.


Mohu zboží vyměnit?
Vzhledem k tomu, že zákaznící volí na tričko svůj vlastní text, rok narození, věk nebo jméno, tričko vám vyměníme ale za 50% jeho původní ceny. Zásilku je nutné nám zaslat společně s daňovým dokladem na adresu: Aveneli s.r.o., U Hadovky 24/597, 16000 Praha 6. Do zásilky připište podrobnosti k výměně. Jakmile zásilku obdržíme, budete informováni emailem.
Cenu dopravy v případě výměny zboží platí kupující - zásilku posíláme na dobírku buď Českou poštou nebo dopravcem InTime.

Uložit

Uložit

Uložit