AKCE TÝDNE !!! DOPRAVA OD 59 Kč, AKCE TÝDNE !!! DOPRAVA OD 59 Kč, AKCE TÝDNE !!! DOPRAVA OD 59 Kč, AKCE TÝDNE !!! DOPRAVA OD 59 Kč, AKCE TÝDNE !!! DOPRAVA OD 59 Kč, AKCE TÝDNE !!! DOPRAVA OD 59 Kč

Novinky

2.9. 2019
Vtipné tričko k narozeninám pro veterány
Novinka. Vtipné tričko k narozeninám pro veterány, kteří jsou stále v dobré kondici. Na tričku je vytištěno auto - veterán a rok narození oslavence. Mrkněte na tričko.


2.7. 2019
Vtipné tričko k narozeninám pro fotbalové legendy

Novinka. Tričko nejen k 50. narozeninám pro vášnivé aktivní i pasivní (televizní) fotbalisty.  Na tričko vytiskneme jakýkoliv věk a jméno oslavence. Mrkněte na tričko.


Tričko k narozeninám pro cestovatele
V nabídce máme i krásná narozeninová trička pro cestovatele. Novinkou je narozeninové tričko pro cestovatelské legendy s vtipnou kresbou cestovatele a volbou roku narození. Mrkněte na narozeninové cestovatelské tričko.


5.4. 2019
Vtipné pivní tričko k narozeninám
Hledáte vtipná trička k narozeninám? Darujte vtipné pivní tričko pro pivní legendy, kteří si rádi zajdou na jedno, dvě nebo tři... Na tričko vytiskneme jakékoliv jméno a věk oslavence. Mrkněte na tričko.


Vtipná trička k narozeninám
Hledáte vtipná trička k narozeninám? Připravili jsme novinku. Toto nové tričko v naší nabídce je ideální dárek pro všechny oslavence, nejen k padesátinám. Prostě pro všechny, kteří už jsou za půlkou:-). Mrkněte na tričko.


1.7. 2018
Tričko k 50. narozeninám
Tričko k 50. narozeninám pro muže, kteří žijí naplno. Tričko jako ideální dárek pro workoholiky nebo pro kolegu v práci.
Více ZDE.


22.2. 2018
Novinka
Dárek k narozeninám pro cyklisty. Na tričko vám vytiskneme věk oslavence.
Více ZDE.


5.1. 2018
Vtipné tričko k narozeninám
Připravili jsem nové narozeninové tričko. Vtipný dárek pro muže nejen k padesátinám:)
Více ZDE.


12.12. 2017
Tričko k narozeninám pro milovníky grilování
Novinka - tričko pro chlapy, kteří rádi grilují. Jméno a věk oslavence vám doplníme na přání. Více. ZDE.


24.9. 2017
Tričko k narozeninám pro kutila
Darujte vašemu šikovnému kutilovi tričko k narozeninám s jeho jménem a věkem. Více ZDE.