Největší specializovaný eshop s tričky k narozeninám. Rychlé vyřízení objednávky. Výborné recenze zákazníků.

Odstoupení kupujícího od smlouvy

Aktualizováno: 01.10.2014

1.1 Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu v lhůtě do 14 dnů, pokud se nejedná o prodej zboží zhotoveného podle osobních požadavků kupujícího. Čtrnáctidenní lhůta začíná plynout dnem, kdy jste Vy nebo vámi pověřená osoba, která není objednávatelem, převzali zásilku.

1.2 V případě odstoupení od smlouvy je kupující povinen vrátit zboží prodávajícímu nepoužité, nepoškozené a s dokladem o jeho zakoupení u prodávajícího (fakturou). Tovar nám musíte bezodkladně a v každém případě odeslat nebo vrátit v průběhu 14 dnů ode dne, kdy nám oznámíte odstoupení od smlouvy. Lhůtu považujeme za dodrženou v případě, že nám tovar odešlete před uplynutím 14 dnů. Zboží je potřeba zaslat na poštovní adresu ( Aveneli s.r.o. Vaníčkova 100/6 169 00, Praha 6) doporučeně a pojištěné (prodávající neručí za jeho případnou ztrátu nebo poškození během přepravy). Náklady na vrácení zboží hradí kupující.
V případě, že tovar ztratí na své hodnotě, jsme oprávněni kupujícímu snížit vrácenou částku, pokud změna stavu, vlastností a funkčnosti souvisí přímo s tím, jak tovar používal a zacházel s ním.

1.3 V případě odstoupení od smlouvy je prodávající povinen převzít zboží zpět a vrátit kupujícímu nejpozději do 14 dnů ode dne odstoupení od smlouvy, ne však dříve než 3 dny od obdržení vráceného zboží, cenu zaplacenou za zboží včetně nákladů, které kupující vynaložil v souvislosti s objednáním zboží. Na vrácení platby použijeme bankovní převod. Prosíme, v kontaktním e-mailu nám uveďte číslo vašeho bankovního účtu, abychom vám platbu mohli bez problémů vrátit.

1.4 Kupující nemá právo odstoupit od smlouvy
1.4.1 pokud tovar, který si objednal na základě smlouvy s námi, například trička s osobními texty nebo motivy byl přizpůsobený jednoznačným osobním požadavkům zákazníka teda kupujícího. (Tričko s vlastním textem, rokem narození, jménem ap.)